KONTAKT


Wkładki i sprzęt ortopedyczny

Oferujemy diagnostykę i leczenie zachowawcze lub/i chirurgiczne schorzeń stopy, stawu skokowego oraz podudzia i struktur podudzia.

Wkładki i urządzenia ortopedyczne zmniejszą dyskomfort, ból i modzele. Taka wkładka ma strefy podparcia i amortyzacji zaprojektowane tak, aby ponownie trenować mięśnie i ścięgna, aby poruszały się w bardziej naturalny sposób. Aby upewnić się, że działają prawidłowo, muszą być zaprojektowane przez lekarza, aby kontrolować wyrównanie i funkcję stopy. Te ortezy leczą lub zapobiegają nieprawidłowemu ruchowi lub toczeniu stopy, redystrybuując nacisk na spód stóp.

Twoje ciało potrzebuje czasu, aby przyzwyczaić się do używania wkładek ortopedycznych i sprzętu. Powinieneś je nosić i wydłużać czas noszenia w niewielkich ilościach, aż będziesz mógł je nosić przez cały dzień. Większość naszych pacjentów nosi ortezy przez cały czas po trzech do pięciu dniach. Czasami noszenie wkładek przez cały dzień może zająć kilka tygodni, więc bądź cierpliwy. Ale w przypadku, gdy po czterech tygodniach nadal nie możesz ich nosić przez co najmniej osiem godzin, skontaktuj się z nami w celu umówienia wizyty.