KONTAKT


Laseroterapia

Oferujemy diagnostykę i leczenie zachowawcze lub/i operacyjne schorzeń stopy, stawu skokowego oraz podudzia i struktur podudzia, w tym laseroterapię:

Jednym z nich jest laser MLS. Jest to nieinwazyjna, a nie chirurgiczna technika do leczenia niektórych nadwyrężeń, skręceń i stanów zapalnych. Leczenie opiera się na energii lasera wytwarzanej przez skoncentrowane primień światła w celu ułatwienia łagodzenia bólu i gojenia tkanek miękkich. Laseroterapia jest bardzo skuteczna w zmniejszaniu przewlekłego bólu stóp i kostek, a laseroterapię można stosować w połączeniu z innymi terapiami bez żadnych skutków ubocznych.

Laseroterapia jest skuteczna w leczeniu zarówno ostrego zapalenia rozcięgna podeszwowego, jak i powięzi zwyrodnieniowej.

Laser terapeutyczny MLS jest zatwierdzony przez FDA. Zabiegi nie są objęte ubezpieczeniem, ale generalnie zabiegi laseroterapii są w rzeczywistości mniej kosztowne niż inne, bardziej inwazyjne zabiegi w porównaniu z tymi, które są „objęte” ubezpieczeniem. Laseroterapia jest opłacalna w porównaniu z innymi niechirurgicznymi formami leczenia.